پیمانکاری سازه های صنعتی وسوله

پیمانکاری سازه های صنعتی وسوله

شرکت حریم سازه سپاهان با استفاده از دانش و اطلاعات فنی مهندسین جوان خود ضمن ارتقای سطح کیفی پروژه‌های در دست اجرا در راستای بالا بردن کیفیت ساخت قدم برداشته و از طریق مشاوره در زمینه انتخاب مجریان سازه، مشاوره پروژه ‌ای، جستجو و تحقیق بازار و تجزیه تحلیل صنفی به منظور شناسایی و ارزیابی کارخانجات ساخت سازه فلزی با بهترين و پيشرفته ترين تجهيزات و ماشين آلات سنگين و سبک صنعتی در زمینه های مزبور، امکان سنجی و ارائه سرویس‌های نظارتی در اجرای سازه، به دنبال ایجاد ارزش افزوده برای کارفرمایان گرامی می‌باشد و در این راستا، شرکت حریم سازه توان وسيع خود را برای قبول و انجام انواع سفارشات طی سال‌های گذشته به اثبات رسانيده و آمادگی دارد که حضور فعال به صورت مدیریت پیمانی در انواع طرح‌های دولتی و ملی داشته باشد.جهت اجرای پروژه خود به صورت مدیریت پیمان با کلینیک فنی کولیس تماس بگیرید.پیمانکاری سوله

 

کلینیک فنی کولیس یکی از شاخه‌های شرکت حریم سازه سپاهان، با اندیشه ایجاد مرکزی تخصصی و کاربردی در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی سازه‌های فلزی، در سطح کشور و منطقه راه‌اندازی گردیده است.

 کلینیک فنی کولیس، اولین و تنها مجموعه فنی و مهندسی با محوریت سوله در سطح کشور می‌باشد که توانسته با ارائه خدمات متنوع و تخصصی گامی  نو و البته کارآمد در عرصه صنعت سازه کشور بردارد.

کلینیک فنی کولیس، با به‌کارگیری تیم‌های کارشناسی، اجرایی، تخصصی از میان فعالان و متخصصین برجسته کشور  همواره سعی دارد تا با اولویت قرار دهی کیفیت و تخصص باعث ارتقاء سطح کیفی، مهندسی و اجرایی پروژه‌ها و با رفتن سطح عملی دست‌اندرکاران گردد.

در این راستا،  کلینیک فنی کولیس  فعالیت خود را در شاخه فنی و مهندسی و سازه‌های فلزی، طراحی سازه‌های جدید، ارزیابی، مقاوم‌سازی و توسعه سازه‌های موجود، ممیزی و سبک‌سازی طرح‌های موجود و ... هدف دهی و پیگیری نموده و می‌نماید.  از اخذ پروانه تا پایان کار تحت اشراف مهندسان محاسب و ناظر عضو نظام‌مهندسی ساختمان، انجام می‌گیرد. محاسبات فنی و طراحی سازه‌ها در واحد مهندسی و با استفاده از نرم‌افزار سوله پرداز و  بر اساس استانداردهای ‪(M.B.M.A)(A.I.S.C) انجام می‌پذیرد، همچنین سازه‌هایی که  تحت نظر این شرکت ساخته می‌شود، در صورت درخواست مالک نظارت می‌شوند؛ بنابراین سرویس‌های خدماتی شرکت، دقیقاً "‌ آنچه را که مشتری می‌خواهد و به نحو احسن، انجام می‌دهند. خشنودی و رضایت طولانی‌مدت مشتری، یک عامل کلیدی برای بقای شرکت تلقی می‌شود.

بخش مهندسی و اجرایی کلینیک فنی کولیس : بر هیچ‌کس پوشیده نیست که افزایش کیفیت و دوام پروژه‌های عمرانی و سازه‌های فلزی در حین ساخت و بهره‌برداری  مستلزم سوق به سمت ارائه خدمات تخصصی و هدفمند می‌باشد. این امر به‌خصوص در پروژه تخصصی و حساس‌تر مانند تعمیرات و بازسازی سازه‌های فلزی که بازدهی و نتیجه‌گیری از آن‌ها صفر یا صدی می‌باشد، رنگ و بوی جدی‌تری به خود می‌گیرد. ازاین‌رو مجموعه کلینیک فنی و تخصصی کولیس با در اختیار گیری تیم مهندسی و کارشناسی و نیروهای اجرایی کارآزموده و آموزش دیده خدماتی به روز و تخصصی را به دست‌اندرکاران و کارفرمایان پروژه‌های عمرانی در سطح کشور و منطقه ارائه نماید.

سرفصل‌های خدمات مهندسی قابل ارائه توسط مجموعه:

کلینیک فنی کولیس  | پیمانکاری و مدیریت پیمان سوله‌های صنعتی،تولیدی و انبار شامل:انواع سوله‌های سبک، نیمه سنگین و سنگین با انواع جرثقیل‌ها و دهانه‌های مختلف،پوشش سقف و بدنه سوله

کلینیک فنی کولیس  | پیمانکاری و مدیریت پیمان پروژه‌های صنعتی از قبیل کارخانه‌ها صنعتی نورد فولاد،صنایع شیمیایی، سردخانه‌ها،تصفیه‌خانه‌ها،سوله‌های مدیریت بحران،صنایع خودروسازی و

کلینیک فنی کولیس  پیمانکاری و مدیریت پیمان پروژه‌های ساختمان و سوله ورزشی ، استادیوم‌ها ، باشگاه‌های ورزشی،ورزشگاه‌ها، سوله انبار ،سوله‌های تولیدی، آشیانه هواپیما

کلینیک فنی کولیس  | پیمانکاری و مدیریت پیمان کمپ‌های تجهیز کارگاه‌های عمرانی، دامداری و مرغداری، تعمیرگاه‌ها، کارگاه‌ها،موتورخانه‌ها، فرودگاه‌ها،مراکز آتش‌نشانی و بنادر و …

کلینیک فنی کولیس  | مشاوره آنلاین سازه

کلینیک فنی کولیس  | تهیه طرح معماری

کلینیک فنی کولیس   استعلام بها

کلینیک فنی کولیس  طراحی سازه سوله و معماری دوبعدی و سه‌بعدی سوله صنعتی،تولیدی و انبار که شامل انواع سوله‌ها و ساختمان‌های ورزشی ، استادیوم‌ها و باشگاه‌های ورزشی

کلینیک فنی کولیس  طراحی، متره و برآورد مصالح و زمان‌بندی ساخت سازه

کلینیک فنی کولیس  | طراحی آنلاین سازه

کلینیک فنی کولیس  ساخت اسکلت فلزی سازه در کارخانه، حمل‌ونقل، نصـب اسکلت سازه

کلینیک فنی کولیس  خاک‌برداری و اجرای فونداسیون و پی‌ریزی سازه

کلینیک فنی کولیس  | پوشش سقف و بدنه با نصب (دیوارچینی و ساندویچ پانل، عرشه فولادی)

کلینیک فنی کولیس  نصب درب و پنجره سازه

کلینیک فنی کولیس  تأسیسات مکانیکال کارخانه

کلینیک فنی کولیس  تأسیسات الکتریکال کارخانه

کلینیک فنی کولیس  محوطه‌سازی کارخانه

کلینیک فنی کولیس  نصب ماشین‌آلات و تجهیزات اختصاصی کارخانه

کلینیک فنی کولیس  | نظارت براجرا سازه

کلینیک فنی کولیس  | ترمیم، مقاوم سازی، بازسازی

 

 فرم درخواست مشاوره                         ♦ فرم سفارش طراحی سوله 

 فرم سفارش طرح معماری                     فرم استعلام اسکلت فلزی

  فرم استعلام سوله                                نمونه کارهای طراحی و اجرا 

 

 

پیمانکاری سوله

مدیریت  پیمان چیست (Management Contracting) ؟

مدیریت پیمان یا MC همان‌طور که از نامش برمی‌آید، روشی است که در آن کارفرما، یک شرکت ساختمانی یا یک شخص را تعیین می‌کند تا مدیریت اجرای پروژه را بر عهده بگیرد. بنابراین تعیین روش‌های اجرای پروژه و تعیین چارت سازمانی و استخدام نیروها بر عهده پیمانکار است.در این روش پیمانکار یا شخص،بابت مدیریت پروژه درصدی از هزینه‌های انجام‌شده را دریافت می‌دارد . این هزینه‌ها معمولاً شامل هزینه تهیه مصالح و هزینه اجرا می‌باشد ولی قبل از هزینه‌های صورت گرفته باید توافق طرفین در نظر گرفته شود ، این پیمان به سود طرفین می‌باشد چون کارفرما هیچ بالاسری ( اورهد یا سود) به پیمانکار پرداخت نمی‌کند فقط هزینه مصالح ، مدیریت طرح، نیروی انسانی و ماشینی را پرداخت می‌نماید، بنابراین در هزینه پیمان صرفه‌جویی می‌شود. از طرفی دیگر پیمانکار هزینه‌ای بابت اجرا پرداخت نمی‌کند و تعهدات را بر عهده نمی‌گیرد و فقط به خاطر تخصص در مدیریت سودی به‌صورت درصدی از کل هزینه‌ها دریافت می‌دارد.سرعت و کیفیت ساخت پروژه در این روش نسبت به دیگر روش‌ها بالاتر است.

مزایای روش مدیریت  پیمان (MC):

  • درصورتی‌که MC در اواسط فاز طراحی و یا زودتر به کار گرفته شود، با ادغام شدن درون تیم طراحی و هماهنگی با تیم طراح قادر خواهد بود تجربیات و مهارت‌ها مربوط به ساخت را در طراحی‌ها اعمال نماید تا منجر به کاهش زمان، هزینه، اجرایی شدن بهتر طرح‌ها و افزایش امکان آنالیز مهندسی ارزش در مراحل طراحی و ساخت گردد.
  • با توجه به اینکه نظارت بر عملیات اجرایی پیمانکاران ساخت بر عهده MC می‌باشد بنابراین نیازی به خدمات نظارتی مهندسین مشاور نیست.
  • حضور MC منجر به ایجاد هماهنگی مابین پیمانکاران ساخت و رفع مشکلات آنان به لحاظ عدم تداخل کاری می‌گردد.
  • ارائه خدمات پشتیبانی به پیمانکاران ساخت منجر به تسریع عملیات اجرایی و همچنین پوشش دادن نقاط ضعف آنان می‌گردد.
  • چون MC مستقیماً در طراحی و اجرا شرکت نمی‌کند، می‌تواند فارغ از مسائل مستقیم اجرایی منحصراً به مدیریت، برنامه‌ریزی و کنترل هزینه بپردازد.
  • MC همچون عضوی از تیم کارفرما، تمایلات سودجویانه پیمانکاری ندارد و تنها هدفش جلب رضایت کارفرما ,حفظ منافع آن است.