تاریخچه

تاریخچه

طراحی و ساخت سازه‌های فلزی، صنعتی و سوله در ایران به حدود 70 سال پیش برمی‌گردد و نمادهایی از انقلاب صنعتی کشورهای درحال‌توسعه، آن زمان بود که ایران نیز از این تحول بی‌نصیب نبود. مدیریت هزینه‌ها، بهره‌وری و ایجاد فضای کاربردی، ازجمله دلایلی بود که در آن روزها با دغدغه پیشرفت و تحول منجر به ساخت ابنیه مختلفی با کاربری‌های خدماتی، تولیدی و صنعتی گردید.

اکنون پس از گذشت 7 دهه پیشرفت در علم شهرسازی و معماری نوین، شاهد دگرگونی در نیازها و سفارشات مشتریان هستیم. طراحی و ساخت سازه‌های حرفه‌ای و متناسب با استانداردهای جهانی و نیازهای متنوع بخش تولید همچنین افزایش طبقات در دستور کار شرکت‌های مهندسی قرارگرفته است.

شرکت حریم سازه سپاهان با مأموریت هم‌افزایی علم و ثروت، تحقق اهداف علمي و اقتصادي (شامل گسترش و كاربرد اختراع و نوآوري در زمینه‌های عمرانی) و تجاری‌سازی نتايج تحقيق و توسعه (شامل طراحي و توليد محصول) دارای ارزش‌افزوده‌های چشمگیر، به‌عنوان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان کشور، باهدف ارائه خدمات فنی مهندسی و رشد و اعتلای صنعت ساخت‌وساز کشور فعالیت می‌نماید.

این شرکت با استفاده از دانش فنی و مهارت مهندسین، ضمن ارتقای سطح کیفی پروژه‌های در دست اجرا در راستای بالا بردن تکنولوژی فرایند ساخت سازه متعهد می‌باشد. از شروع فعالیت، نگرش جدید به مقوله طراحی، اجرا، کیفیت و تولید به‌روز و مدیریت هزینه مشتریان اساس حرکت حال و آینده این شرکت بوده است.